ייעוץ אישי

יעוץ בעזרת קלפי טארוט

קלפי הטארוט הם 78 קלפים מאוירים אשר מהווים כלי עתיק יומין לשיקוף ומענה לשאלות אישיות.

אני עובדת עם חפיסת הריידר ואייט סמית שתוקשרה ואוירה בשנת 1909 על ידי ארתור אדוארד וואייט ופמלה קולמן סמית- חברי המסדר הסודי "השחר המוזהב" .

הקלפים צבעוניים ויפים והאיורים עליהם מעוררי השראה ומתארים מגוון תרחישים ומגוון טיפוסים (ארכיטיפים) שמתקיימים בחייו של כל אדם.

ניתן להתייעץ ולהיעזר בקלפי הטארוט בעזרת שיטה מיוחדת כדי לקבל תשובה מיידית כאשר אנו בצומת דרכים בחיינו, לגבי זוגיות ומערכות יחסים, פרנסה וקריירה, מגורים או לימודים ועוד נושאים רבים.

באופן מיסטי הקלפים משקפים את התשובות החבויות בתוכנו לאותן שאלות, ומאפשרים לנו התבוננות ומציאת פתרון בקלות ובפשטות.

במשך שנים למדתי וחקרתי את המשמעויות העמוקות ביותר של קלפי הטארוט ואני זמינה לייעץ לכם ולכוון אתכם לחיים הרמוניים יותר באמצעותם.

טארוט
לטארוט 2

יעוץ בעזרת נומרולוגיה פסיכודינמית

נומרולוגיה2
נומרולוגיה

הנומרולוגיה היא שיטה עתיקה מלפני עידן ועידנים אשר בעזרתה ניתן לקדד את אותיות השם שלנו וספרות תאריך הלידה שלנו למפה ברורה ומובנת אשר באמצעותה ניתן לנווט בשבילי חיינו ובנתיב הגורל שלנו, ולרתום את הכוחות הפועלים ביקום לטובתנו.

אנו מכירים את הנומרולוגיה עוד מפיתגוראס- גדול המתמטיקאים, הפילוסוף הידוע שאיחד בין עולם המספרים והמדע לבין עולם הרוח, וכמובן מהגימאטריה היהודית של האותיות העבריות.

בעזרת מפה נומרולוגית ברורה ופשוטה להבנה, נוכל לפעול על פי הכרה טובה יותר של החוזקות והכישורים שלנו, תוך כדי התחשבות בחולשותינו ובזמנים ועיתויים המדויקים לנו ביותר לפעולות בכל תחומי החיים.

כאשר אנו יודעים אילו אנרגיות פועלות סביבנו על פי המפה האישית שלנו – ניתן לייצר תנאים אופטימליים לתמיכה והצלחה בבחירות של חיינו.

בעזרת מפה נומרולוגית עמוקה ומדויקת אוכל לכוון אתכם לפסגות הגבוהות ביותר בחייכם ולעזור לכם להימנע מלבצע פעולות מסוימות בתקופות שאינן מתאימות לכם

כל מפה היא אישית וייחודית ללקוח על פי שמו, תאריך הלידה שלו ושמות הוריו, עריכה של מפה לוקחת כשעה (אין צורך בנוכחות הלקוח בזמן זה) ושיחת היעוץ אורכת כשעה וחצי בה נתמקד בכם ובאפשרויות שיעצימו את חייכם ויפתחו לכם נתיבים להצלחה.

ניתן לקבל את הייעוץ בביתי שבכפר סבא או אונליין בתיאום מראש בוואצאפ: