המלצות

לאורך השנים זכיתי לעבוד עם לקוחות רבים. כאן תמצאו את המילים החמות שלהם ומה הם מספרים על המפגש עם השירותים והקורסים שלי.

המלצות על ייעוץ אישי

"הילה המדהימה הכינה לי מפה נומרולוגית מדויקת שמראה בדיוק את השלבים שעברתי בחיים ומה מחכה לי בעתיד. דברנו על הנושאים הרלוונטים בחיי והיא כיוונה אותי גם עם קלפי הטארות למה צריך לקרות עכשיו. תודה רבה הילה על אנרגיות טובות, מקצועיות וחיוך"
ל.ו קוסמטיקאית מומחית
המלצה חמה!! עברתי קורס טארוט עם הילה המדהימה. נהניתי מכל רגע. הילה מעבירה את החומר והידע בצורה מדויקת ועניינית. נכנסתי לקורס כאשר אני לא יודעת באמת כמה הקלפים יכנסו לחיי והילה עזרה לי להכיר את הכלי המדהים הזה בצורה שאני מחכה לגעת בהם ולפרוס עוד ועוד 🤩 תודה רבה על מפגשים מרתקים! נגמר מהר מדי 😆💜
ק.ל.ג – מעסה ומטפלת אנרגטית
וואו הילה.... כשאינטואיציה שלי בחרה בך היא ידעה מה היא רוצה .. ללמוד, להקשיב, לצחוק ולחבק אותך חזק כי אין ספק שאת בדיוק מה שהייתי צריכה. אז כבר לא אנונימית... התלמידה שלמדה ממך כל כך הרבה בשעות הבוקר. למדתי להקשיב לנועם ולרוגע שבך, לראייה שלך מעבר למה שהטארוט מראים. הפרידה הייתה באמת קשה😕... חיכיתי לכל שיעור איתך וספרתי את הדקות עד שהיום איתך יתחיל. תודה תודה תודה על כל הכלים שנתת לי!! על כל המילים הטובות והחמות, הפירגונים שלך והחיזוקים! אומרים ״מורה טוב, מורה לחיים״. ולך מורתי היקרה והאהובה, רק כמה מילים: יש לך כל כך הרבה מה להביא לעולם!! העולם צריך עוד מ-״הילה״, שמקיפה אותך השלווה שלך הרוגע והחיוך שיימס כל מכשול שלך. אנחנו עוד נשמע ממך (מחכה שתכתבי ספר ואחכה בתור לרכוש אותו) תודה על הדרך שליווית אותי💛 אוהבת מלא
צ..צ – עובדת משרד ממשלתי
כמטפלת באנרגיות גם אני צריכה טיפול , והכי קשה לי כשאני מעורבבת רגשית לטפל בעצמי כפי שאני מטפלת באחרים . אז יש את הילה . הילה פתחה עבורי בקלפים ונתנה לי תמונה ברורה למצב שאני נמצאת . השיחה עם הילה וההסבר של פתיחת הקלפים נתנו לי פיתרון כיצד להתנהל מול האדם שאיתגר אותי . תודה הילה , החיים מובנים ונעימים יותר בזכותך.
ש.נ. – מטפלת אנרגטית וסוכנת ביטוח
חווייה מדהימה של קריאה מעולה. נתנה את התובנות שחסרו לי כל כך. אפשר אפילו להגיד "סטירת הלחי" שהייתי צריכה. בקיצור מוסיפה אותה לחיוג מקוצר 🙂 ממליצה בחום רב לכל מי שבצומת דרכים, בתהיות ומחשבות, או רוצה להעמיק לתובנות מסויימות בחייו.
ד.א.ב – מטפלת אנרגטית ומתקשרת
ממליצה בחום ובשמחה... הילה אישה מדהימה ונעימה ועזרה לי המון!!! מעבר לזה התמיכה שקיבלתי ממנה מעבר לפריסה שעשתה לי שווה יוצר מהכל ❤
י.ש – אשת מכירות
קודם כל היא אישיות קסומה! אמינה, מדוייקת להפליא ואשת שיחה ברמה גבוהה ביותר... פשוט מהפנטת.... אני מכורה אליה....זכיתי..
א.ו.ט – מורה
בעלת אנרגיות גבוהות ומשמחות, מעבירה את המסרים עם המון חן וחוכמה , ממש הרגשתי שפינקתי את עצמי בזמן איכות...
ש.ז. אשת חינוך ויועצת תזונה
אני ממליץ בחום להתייעץ עם הילה! בשיחה איתה ניתן ללמוד הרבה, בנעימות ובצורה ברורה!
ע.כ – יועץ בנק

המלצות על קורסים

"הילה מורה נפלאה, בעלת ידע עצום בטארוט, מסיימת עכשיו קורס בו בעשרה מפגשים מעניינים ומלאי עניין. היא לימדה פריסות רבות, להטטה בקלפים וכולנו נותרנו שמוטות לסת. ממליצה באהבה גדולה להגיע להילה לפריסת טארוט או לימוד."
ע.ד מורה ומטפלת אנרגטית
תלמידה
"הילה תודה על קורס מעניין, מרתק אותו העברת במקצועיות רבה. את מלאה בידע ואת כל הקורס העברת בנועם ובחן שגרם לנו להרגיש החברות הכי טובות שלך. שיתפנו, התייעצנו ושאלנו הרבה שאלות. תודה על רוחב הלב, הכיבוד העשיר, החיוך הרחב ועל הידע, ידע ידע שהענקת לנו. תודה ובטוחה שנתראה עוד בהמשך."
ר.א. רפלקסולוגית ומטפלת
תלמידה