נעים מאוד, אני הילה

נשואה ואמא לשניים, אשת חינוך בעבר וכיום עוסקת בייעוץ בעזרת כלים רוחניים ובעיקר דרך מפות נומרולוגיות וקלפי טארוט. אני עוזרת לנשים וגברים מעל גיל 18 הנמצאים בצומת דרכים בחייהם וזקוקים לעזרה והכוונה.

אני מאמינה כי לכל אחד שנמצא בדילמה, כבר קיימים כל הפתרונות וכל התשובות בתוכו, אך מסיבות של לחץ, מצוקה, חוסר יכולת להיות אובייקטיבי וקשיים נוספים, לא תמיד האדם יכול להתחבר, להקשיב ולעזור לעצמו וכאן אני נכנסת לתמונה.

על ידי הצפת השאלות הנכונות, חשיבה רציונלית ושימוש בכלים רוחניים, מיסטיים וגם פרקטיים, אני יכולה לעזור לכם לפשט את הדילמה ולמצוא פתרון שנכון עבורכם.

כל חיי הסתקרנתי, קראתי ולמדתי לבד ובקורסים שונים, על עולמות הרוח ועל שיטות מיסטיות ופרקטיות ליעוץ והכוונה אך בשלב מסוים הגיע לפתחי משבר רפואי שבעקבותיו יצאתי ממקצוע החינוך שבו עסקתי למעלה מעשור, וגרם לי "לקפוץ למים" ולהפוך את תחום העניין למקצוע.

 בהתחלה ייעצתי לבני משפחה ולחברים ולאט לאט מעגל היעוצים התרחב  אפילו אל מעבר לים וכך גם הבקשות מאנשים כי אלמד אותם את סודות קלפי הטארוט. בהיותי מגיעה מרקע של חינוך והקניית ידע- הדבר היה לי טבעי וכיום אני גם מלמדת את הקריאה בקלפים בשיטה ייחודית ומסקרנת שפיתחתי.

 התלמידים שלי מקבלים ממני ידע רב, יחס אישי וחם ותמיכה לאורך כל הדרך וחלקם אף הופכים לקוראי טארוט מקצועיים אשר עוזרים לאנשים רבים ומתפרנסים מכך בכבוד.

main-bg1

עם הזמן "ארזתי" את הידע שלי לספרון קטן שנוח לשאת ביחד עם חפיסת הקלפים ומשמש כמילון כיס ובו פרשנויות של כל  78 הקלפים וקראתי לו בשם "פשוטארוט" משום שההסברים בו הם פשוטים וקלים מאוד להבנה, וכל אחד ואחת יכולים להיעזר בו על מנת לפרש לעצמם את הקלפים. את הספר ניתן להשיג באופן בלעדי אך ורק אצלי על ידי יצירת קשר ומשלוח בדואר.

ביעוצים שלי אני משתמשת במפות נומרולוגיות, קלפי טארוט וידע ופרקטיקות נוספים מתחומי הרוח והאינטואיציה, אך מנחה אותי גם חשיבה פרקטית ורציונלית וחיפוש אחר פתרונות ומענה המיישרים קו עם המציאות הקיימת ועם העולם ה"אמיתי".

הייתי רוצה לראות את לקוחותי מממשים את מלוא הפוטנציאל שלהם וחיים בצורה זורמת והרמונית על אף אתגרי החיים הצצים מכיוונים שונים וזאת על ידי העזרה שיש באפשרותי להעניק.

איך אוכל לעזור לכם?

ייעוץ והכוונה
בעזרת קלפי טארוט

דרך 78 הקלפים העתיקים והסמלים שעליהם ובעזרת שיחה ממוקדת והעלאת השאלות הנכונות, נוכל להגיע לפתרון ולעצות רלוונטיות בנוגע לדילמות והתלבטויות שקורות בחייכם כרגע בנושאי מערכות יחסים, פרנסה, מגורים, לימודים ועוד.

ייעוץ
נומרולוגיה

על ידי חישובים של ספרות תאריך הלידה המסמל את ייעוד נשמתכם, וגימטריית אותיות שמכם המלא המסמלת את הכישורים והיכולות שלכם, אוכל לדייק עבורכם את הדרך בה הכי נכון לכם לצעוד על מנת שתגיעו להגשמה מלאה ובעיתויים הנכונים.

קורס טארוט
פרונטלי או בזום

גם אתם יכולים לרכוש לעצמכם את הידע המופלא של עבודה עם קלפי הטארוט. ללמוד את הסמלים העתיקים ואת הסודות שמאחורי הקלפים, לקבל מסרים עבורכם ואפילו להפוך את הידע למקצוע מרתק בעל שליחות יוצאת דופן בלימודים שהם לימודים לחיים!

אשמח לעזור לכם ביעוץ והכוונה באופן אישי,
או ללמד אתכם את כל הידע שרכשתי על עולם הטארוט שיהיה לשימושכם.

 מוזמנים ליצור עימי קשר